Úspěchy na turnajích jednotlivců

Tenistům LTC Velen Boskovice končí úspěšná sezóna. Boskovický tenistům pomalu končí úspěšná sezóna. Po jarní části mistrovských soutěží smíšených družstev, pokračovala sezóna v létě a na podzim individuálními turnaji jednotlivců. Na krajských i celostátních turnajích se dokázali Boskovičtí tenisté prosadit. Na turnajová vítězství ve dvouhrách dosáhli v kategorii dorostu J…. Continue reading

Sezóna 2024

Tenisové soutěže družstev dohrány. Pro tenisty LTC Velen Boskovice skončila jarní sezóna soutěží družstev. Letos jsme měli v soutěžích celkem 6 družstev. Nejmladší babytenisté (do 9 let) obsadili v tabulce skvělé druhé místo. Mladší žáci dokázali porazit 3 brněnské celky a s bilancí 5 výher a 2 porážky skončili na… Continue reading